Aktualności
Zmiana siedziby firmy
UWAGA! Z dniem 1 kwietnia 2015 nastąpiła zmiana siedziby firmy. Z uwagi na przenoszenie numerów telefonów stacjonarnych, w razie problemów z połączeniem prosimy o kontakt na numer 605-353 300. Nasz nowy adres: BEETSMA HRM-SYSTEM Sp. z o.o. ul. Hutników 9 35-302 Rzeszów Polska
2015-04-07
więcej
Nowa oferta pracy: elektronik
Poszukujemy elektronika.
2014-10-07
więcej
Panel klienta Oferty pracy
Parametry wyświetlania - FILTR
Branża
Województwo
Ilość ofert na str.
Panel klienta Oferty pracy
Zaloguj się
E-mail:
Hasło:
O firmie
HRM-SYSTEM zajmuje się kompleksową obsługą kadrowo-płacową przedsiębiorstw.

Nasza firma rozpoczęła działalność w oparciu o pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie w pracy w działach kadr i płac oraz korporacjach zajmujących się outsourcingiem. Początkowo zajmowała się wyłącznie usługami związanymi z administrowaniem płacami i dokumentacją pracowniczą oraz obsługą klientów w zakresie BHP. Kolejnym etapem było rozszerzenie oferty i zaproponowanie kompleksowej obsługi Klientów w zakresie HR.

Nasza kadra to zespół specjalistów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, a także specjaliści ds. kadr oraz płac, z długoletnią praktyką w firmach produkcyjnych i usługowych. Kadrę uzupełniają współpracujący z nami prawnicy, ekonomiści oraz specjaliści ds. BHP rozwiązujący na codzień problemy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Zespół HRM-SYSTEM posiada wiedzę i doświadczenie niezbędne do koordynacji złożonych projektów, począwszy od rekrutacji i selekcji, organizacji badań lekarskich, szkoleń BHP i innych oraz pełnej obsłudze kadrowo-płacowej pracowników skończywszy.

Oferujemy:
• Usługi kadrowo-płacowe
• Kompleksową obsługę w zakresie BHP
• Doradztwo prawne
• Rozwiązania rekrutacyjne
• Szkolenia z zakresu kadr, płac oraz BHP
• Szkolenia sprzedażowe i negocjacyjne

Wspólnie z naszymi Klientami znajdujemy i wdrażamy efektywne rozwiązania z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, a potwierdzeniem naszych kwalifikacji są referencje i stale powiększające się grono Klientów.

W ramach realizowanych zadań przejmujemy od swoich Klientów całość lub część obowiązków związanych z realizacją funkcji tradycyjnie pełnionych przez służby personalne. W zakresie naszych usług znajduje się również bieżące doradztwo i rozwiązywanie aktualnych problemów związanych z pracą, bezpieczeństwem i higieną

pracy oraz ubezpieczeniami społecznymi w ramach usługi doradczej. Usługa ta pozwala na uzyskanie pełnej odpowiedzi na nurtujące Państwa problemy wynikłe z bieżącej działalności. Na postawione pytanie uzyskujecie Państwo odpowiedź, w zależności od stopnia złożoności problemu, w ciągu kilkunastu minut, a najdalej kilku godzin, w wybranej przez Państwa formie, w razie konieczności wraz z kompletem sporządzonych przez nas niezbędnych dokumentów lub formularzy.

Swym obszarem działalności obejmujemy teren całego kraju. Nasi przedstawiciele działają między innymi w takich miastach jak: Rzeszów, Kraków, Katowice, Łódź, Poznań, Gdańsk, Bydgoszcz, Warszawa, Radom, Wrocław.

Chętnie spotkamy się z Państwem w celu przedstawienia szczegółów naszej oferty oraz możliwości zastosowania proponowanych rozwiązań w Państwa firmie.

Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00.
Copyright ©   HRM System Centrum Outsourcingu
Adres: ul. Lewakowskiego 2a 35-119 Rzeszów, Polska   . Tel. (17) 852 12 68, 852 10 43   . GSM 605-353 300   . E-mail: biuro [at] hrm-system.eu
projekt i realizacja: BigCom