Aktualności
Zmiana siedziby firmy
UWAGA! Z dniem 1 kwietnia 2015 nastąpiła zmiana siedziby firmy. Z uwagi na przenoszenie numerów telefonów stacjonarnych, w razie problemów z połączeniem prosimy o kontakt na numer 605-353 300. Nasz nowy adres: BEETSMA HRM-SYSTEM Sp. z o.o. ul. Hutników 9 35-302 Rzeszów Polska
2015-04-07
więcej
Nowa oferta pracy: elektronik
Poszukujemy elektronika.
2014-10-07
więcej
Panel klienta Oferty pracy
Parametry wyświetlania - FILTR
Branża
Województwo
Ilość ofert na str.
Panel klienta Oferty pracy
Zaloguj się
E-mail:
Hasło:
Korzyści ze współpracy
Nasza oferta oparta jest na idei outsourcingu.

Polega ona na zlecaniu specjalistom z zewnątrz czynności nie związanych z podstawowym przedmiotem działalności, w naszym wypadku zleceniu obsługi kadrowo-płacowej oraz całości spraw związanych z ubezpieczeniami społecznymi. Zabieg taki pozwala kierownictwu firmy zająć się sprawami najistotniejszymi z punktu widzenia rozwoju firmy, ale stwarza również szereg innych korzyści:

 • Wyposażenie stanowiska pracy osoby zajmującej się sprawami kadrowymi lub płacowymi wymaga sporo nakładów finansowych na sprzęt oraz na specjalistyczne oprogramowanie, jak również koszty związane z modernizacją w/w sprzętu i oprogramowania - dzięki naszym usługom eliminujecie Państwo wspomniane koszty.
 
 • Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych wiąże się z: kosztami utrzymania powierzchni biurowej (czynsz, media) i telefonów, a także z kosztami materiałów biurowych i eksploatacyjnych.
 

 • Samodzielne prowadzenie w firmie spraw kadrowych i płacowych wymaga nieustannej aktualizacji wiedzy z tego zakresu, a co za tym idzie udziału pracowników w kosztownych szkoleniach. Zlecając nam wspomniane czynności unikacie Państwo wspomnianych kosztów i niepewności związanej z zastosowanymi metodami działania w konkretnych sprawach z zakresy prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
 

 • Taka forma współpracy pozwala na bardziej efektywne wykorzystanie czasu pracy i bardziej precyzyjną kontrolę kosztów - zlecacie czynności za konkretna cenę nie martwiąc się o ewentualne zwolnienia lekarskie pracownika, konieczność pracy w godzinach nadliczbowych w przypadku wytężonych okresów pracy.
 

 • Podejmując współprace z naszą firmą za stosunkowo niewielkie pieniądze uzyskujecie pewność, że od tej pory dokumenty powstające w Waszej firmie są sporządzone poprawnie pod względem merytorycznym oraz zgodnie z obowiązującym porządkiem prawnym, dokumenty płacowe otrzymujecie Państwo na czas z poprawnie wyliczonymi wartościami w dowolnie wybrany sposób.
 

 • Kadra zarządzająca pozbywa się obowiązków związanych z zarządzaniem komórką kadr i płac - stąd wynika dodatkowy czas kierownictwa na realizację najistotniejszych dla przedsiębiorstwa funkcji zarządzania.
 

 • Poprawa jakości - nad poprawnym wykonaniem powierzonego zadania czuwają wykwalifikowani specjaliści, zapewniając wysoką jakość usługi, dotrzymanie terminów widniejących w umowie i regulowanych przepisami prawa.
 

Dodatkowe korzyści to:
 • Pełna poufność sfery kadrowo-płacowej poprzez ograniczenie liczby osób zaangażowanych w obsługę oraz mających dostęp do danych o wynagradzaniu.
 • Utajnione paski wynagrodzeń.
 • Poprawa płynności finansowej.
 • Zapewniamy najnowocześniejszy system informatyczny.
 • Szybki dostęp do informacji (zgodnie z zatwierdzonymi procedurami).
 • Dodatkowe zabezpieczenie interesów naszych klientów polisą OC z tytułu prowadzonych usług na kwotę 500.000 zł - ponosimy pełną odpowiedzialność materialną za ewentualne uchybienia i błędy w świadczeniu usług kadrowo-płacowych.

Wspólnie z naszymi Klientami znajdujemy i wdrażamy efektywne rozwiązania z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi.
Copyright ©   HRM System Centrum Outsourcingu
Adres: ul. Lewakowskiego 2a 35-119 Rzeszów, Polska   . Tel. (17) 852 12 68, 852 10 43   . GSM 605-353 300   . E-mail: biuro [at] hrm-system.eu
projekt i realizacja: BigCom