Aktualności
Zmiana siedziby firmy
UWAGA! Z dniem 1 kwietnia 2015 nastąpiła zmiana siedziby firmy. Z uwagi na przenoszenie numerów telefonów stacjonarnych, w razie problemów z połączeniem prosimy o kontakt na numer 605-353 300. Nasz nowy adres: BEETSMA HRM-SYSTEM Sp. z o.o. ul. Hutników 9 35-302 Rzeszów Polska
2015-04-07
więcej
Nowa oferta pracy: elektronik
Poszukujemy elektronika.
2014-10-07
więcej
Panel klienta Oferty pracy
Parametry wyświetlania - FILTR
Branża
Województwo
Ilość ofert na str.
Panel klienta Oferty pracy
Zaloguj się
E-mail:
Hasło:
Doradztwo prawno-kadrowe
W zakresie doradztwa kadrowego naszym klientom oferujemy kształtowanie relacji pracodawca-pracownik (umowy o pracę, dzieło, zlecenie itp.) zgodnie z potrzebami i wymogami klienta. Jesteśmy gotowi opracować nowe i usprawnić istniejące procesy ułatwiające i poprawiające codzienną komunikację wewnątrz firmy.

Oferujemy:
  • Kompleksową obsługę procesu wynagrodzeń i raportów płacowych, wliczając w to rozliczenia wewnątrzgrupowe
  • Opracowywanie indywidualnych rozwiązań z uwzględnieniem potrzeb klienta
  • Przeprowadzanie specjalistycznych szkoleń dla klienta i jego pracowników
  • Świadczenie porad i wsparcia w zakresie aktualnych regulacji prawnych, zmian w przepisach i innych powiązanych obszarów wskazanych przez klienta
  • Tworzenie regulaminow pracy, wynagradzania oraz zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
  • Szczegółowe i kompleksowe zbadanie zgodności stosowanych procedur i firmowych regulacji z prawem w obszarze kadr i płac.

Regulaminy tworzone są przez doświadczonych specjalistów przy uwzględnieniu charakteru prowadzonej działalności i specyfiki Klienta.

W ramach usługi opracowania regulaminów pracy i wynagradzania proponujemy Państwu zarówno napisanie nowych regulaminów, jak i przegląd już funkcjonujących dokumentów oraz ich dostosowanie do aktualnie obowiązujących przepisów.

Doradztwo prawno-kadrowe, jako usługa dodatkowa świadczona przez HRM-SYSTEM może być objęte odrębną umową i nie musi być powiązane ze stałym prowadzeniem administracji kadrowej lub płacowej.
Copyright ©   HRM System Centrum Outsourcingu
Adres: ul. Lewakowskiego 2a 35-119 Rzeszów, Polska   . Tel. (17) 852 12 68, 852 10 43   . GSM 605-353 300   . E-mail: biuro [at] hrm-system.eu
projekt i realizacja: BigCom